Миколаївські "опоблоківці" вигнали нового начальника управління з комісії

Депутати залишилися незадоволеними, що їхнього кандидата не взяли на посаду
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївські "опоблоківці" вигнали нового начальника управління з комісії
Миколаївські "опоблоківці" вигнали нового начальника управління з комісії

Засідання комісії ЖКГ у Миколаївській міськраді знову не обійшлося без скандалу. Депутат Ігор Копійка захотів, щоб новий очільник управління комунальної вланості Юрій Гавриш вийшов з кабінету через те, що він "нелигітимний". Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат Копійка заявив, що на наступне засідання комісії їх фракція підготує проект рішення про скасування призначення мером нового начальника управління комунальної власності Юрія Гавриша. "Опоблоківець" вважає, що конкурс на цю посаду відбувся з грубими порушеннями законодавства і категорично не сприймає нового очільника. Колега Копійки по партії Олег Солтис додав, що написав заяву про незаконне призначення Гавриша в правоохоронні органи.

"Опоблоківці" запропонували голові комісії Олександру Рєпіну "("Самопоміч") проголосувати за те, щоб Гавриша вигнати з комісії: його ніхто не запрошував. Репін відмовився це робити, оскільки сам запросив начальника управління. Копійка у притамінній йому хамовитій манері відповів, що нехай запрошує його до себе додому.

Представники "Азову", які були присутні на комісії, також заперечували "опоблоківцям" зі словами "достить кричати". Проте Копійка знову грубо сказав миколаївцю, щоб той робив зауваження у себе вдома або після того, як отримає "корочку" депутата міськради.

Юрій Гавриш пішов зі словами, що він не розуміє таку поведінку депутатів Копійки і Солтиса. Очільник управління підтвердив, що на сьогоднішній день він є законно призначеним та якщо у когось є якісь сумніви з цього приводу, нехай подає на рішення конкурсної комісії в суд.

Слід зазначити, що "опоблоківці" намагалися "протягнути" на посаду свого кандидата - дружину екс-депутата міськради Максима Терещенка Вікторію Терещенко, проте це їм не вдалося. Очевидно, що через це вони і ставлять палки в колеса новому начальнику.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв