Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно

Дорожники зазначають, що ремонт покриття буде марним без приведення до ладу конструкцій мостів
Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно
Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно

Миколаївські мости - Варварівський та Інгульський - поки немає сенсу ремонтувати. Спочатку потрібно привести до ладу самі конструкції. Про це заявив під час прес-конференції начальник Служби автодоріг в Миколаївській області Олександр Антощук, повідомляє Depo.Миколаїв.

За висновком з 2008 року мости перебувають в аварійному стані. "Мости треба ремонтувати. Не треба хапатися за все відразу, давайте спочатку візьмемося за Інгульський міст, наступного року - Варварівський", - сказав Антощук.

За його словами, він вже неодноразово зустрічався з мером і обговорював, що марно ремонтувати покриття постів. Він додав, що наразі покриття підтримують в проїзному стані: "Як ви думаєте, якщо пломбу накладіть на хворий зуб, буде вона триматися?", - зазначив Антощук.

У минулому році компанія "Бітунова" відремонтувала покриття на Інгульському мосту за новітніми технологіями. Але цього року все прийшло у негодність. 

Нагадаємо, що за словами Антощука, незабаром мають встановити три вагові комплекси на Миколаївщині. Також область має отримати чверть мільярди на ремонт доріг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв