Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно

Дорожники зазначають, що ремонт покриття буде марним без приведення до ладу конструкцій мостів
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно
Покриття миколаївських мостів поки ремонтувати марно

Миколаївські мости - Варварівський та Інгульський - поки немає сенсу ремонтувати. Спочатку потрібно привести до ладу самі конструкції. Про це заявив під час прес-конференції начальник Служби автодоріг в Миколаївській області Олександр Антощук, повідомляє Depo.Миколаїв.

За висновком з 2008 року мости перебувають в аварійному стані. "Мости треба ремонтувати. Не треба хапатися за все відразу, давайте спочатку візьмемося за Інгульський міст, наступного року - Варварівський", - сказав Антощук.

За його словами, він вже неодноразово зустрічався з мером і обговорював, що марно ремонтувати покриття постів. Він додав, що наразі покриття підтримують в проїзному стані: "Як ви думаєте, якщо пломбу накладіть на хворий зуб, буде вона триматися?", - зазначив Антощук.

У минулому році компанія "Бітунова" відремонтувала покриття на Інгульському мосту за новітніми технологіями. Але цього року все прийшло у негодність. 

Нагадаємо, що за словами Антощука, незабаром мають встановити три вагові комплекси на Миколаївщині. Також область має отримати чверть мільярди на ремонт доріг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв