ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські митці зізналися у коханні до рідного міста

Поціновувачам мистецтва презентували виставку "З любов'ю до рідного міста"
Depo.Миколаїв
13 лютого 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївські митці зізналися у коханні до рідного міста
Миколаївські митці зізналися у коханні до рідного міста

Вчора, 12 лютого, у виставковій залі міського палацу культури відкрилася колективна виставка живопису миколаївських художників "З любов'ю до рідного міста". Митці представили понад 70 творчих робіт. Їх створили 11 майстрів. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Новости Н.

Миколаївці можуть побачити роботи як вже відомих художників, так і новачків: Леоніда Ященка, Володимира Бугаєнка, Валентина Меркулова, Тетяни Рябенко, Ірини Чайки (Могілкіної), Ірини Кветко, Світлани Стасюк, Євгенії Антонової, Тетяни Осадчої, Олена Тернової та Інни Савенко. За словами авторів, цією експозицією вони зізнаються в коханні до рідного міста напередодні Дня Святого Валентина. Свої почуття вони виразили різною технікою і мотивами.
Так, Леонід Ященко представив реалістичні міські пейзажі, на яких відображені знайомі багатьом будівлі і місця в Миколаєві. Володимир Бугаєнко - портрети дітей і дорослих. А Інна Савенко порадувала глядачів своїми жартівливими, але дуже яскравими і живими картинами зі своєю улюбленою кішкою в різних "життєвих ситуаціях", а також легкими натюрмортами.

У миколаївців ще є час оцінити роботи до 27 лютого.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв