Миколаївскі медики спробували дискредитувати активіста, звинувативши у провокації

Активіст вже давно набрид єскулапам, бо воює зі здирництво у лікарнях

Прес-секретар Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев у соцмережі Facebook розмістив пост про те, що нібито громадські активісти готують провокаційний матеріал стосовно роботи обласної лікарні, повідомляє Depo.Миколаїв.

За його словами, "підставу" організував активіст організації "Медичний контроль" Дмитро Рябченко, який "підіслав" дівчину з камерою в кабінет лікарів.

"Схема проста - підстава. Якась Д. ходить по кабінетах і пропонує лікарям гроші. Ті, природно, дивуються, чому раптом? Визирають у коридор, а там... Там вона громадянину Д. Р. (Дмитру Рябченко, - ред) з відеокамерою мовить, які медики здирники! З МРТ не вийшло... Пішли далі... Дивіться скоро супербойовик на всіх парканах Миколаєва. Гидота яка... ну нехай коли факт, але провокувати...», - висловився прес-секретар.

В свою чергу ,сам Дмитро Рябченко спростував вищезгадану інформацію. Він розповів, що напередодні до нього звернулась жителька Миколаєва та поскаржилась, що за МРТ з неї вимагають 400 гривень.

"Ми сьогодні прийшли до лікарні, дівчина пішла до кабінету, а ми з її чоловіком стояли за 100 метрів від медичного закладу. Ми постояли хвилин 10, але через вікно лікарі мене побачили і все. Після МРТ дівчині сказали, що все безкоштовно і ніяких грошей не потрібно. Вона запитала: "Може вам щось дати?". На що вони відповіли їй відмовою. Ніяких камер не було, ми туди навіть не заходили", - зазначив активіст.

Дмитро Рябченко заявив, що проблема з вимаганням коштів за МРТ у Миколаєві справа не нова. За даним фактом було відкрито вже дві кримінальні справи, проте до суду вони так і не дійшли.

"Вже було відкрито та закрито дві кримінальні справи по МРТ. Як вимагали так і вимагають, як і раніше. Кримінальні справи закриті, мені надіслали відповідь, що справа потребує негайного закриття", - розповів Рябченко.

Варто додати, що миколаївські активісти неодноразово зустрічалися з представниками медичної галузі задля вирішення даного питання, однак безкоштовна послуга по законодавству так і залишилася платною.

Раніше ми вже повідомляли, що у Миколаєві знущання медперсоналу над принциповим волонтером виявилися "жартом". Медсестри викрутили у палаті пацієнта лампочку та не пускали до вбиральні, через відмову платити "благодійний внесок".

Миколаївскі медики спробували дискредитувати активіста, звинувативши у провокації - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв