Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів

Водії маршруток відмовлялися возити по 2,5 школярів після 15 травня
Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів
Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів

У Миколаєві водії маршруток відмовляли у проїзді за 2,5 грн учням до 25 травня, незважаючи на рішення виконкому. Про це написав у Фейсбуці Юрій Барк, повідомляє Depo.Миколаїв.

Минулого року, а саме 10 квітня, рішенням виконкому миколаївські учні почали їздити у маршрутках не за чотири гривні, а за 2,5 грн. Період встановили до 15 травня, а вікове обмеження - з шести до 14 років. А вже 9 жовтня виконком вирішив продовжити термін до 25 травня. Проте не у всіх маршрутках про це з'явилося оголошення, а водіїв, мабуть, "забули" попередити перевізники.

Тому навесні у маршрутках виникали конфлікти. "Пік порушень і, отже, скарг припав на період 14-15 травня, коли водії швидше за все вирішили, що "вистачить, наїздилися!" І так водії себе вели аж до 25 травня. Я особисто за 14-16 травня сім разів читав мораль водіям, коли вони в нахабну "зрубали бабло" з дітей", - пише Барк.

Миколаївець підняв це питання у розмові з мером. Профільний віце-мер йому підтвердив, що надійшла велика кількість скарг про відмову дітям в проїзді за 2,50 грн. За словами Барка, мер попросив заступника передати через начальника управління транспорту своє прохання до перевізників - продовжити перевезення дітей віком від 6 до 14 років до кінця навчального року, тобто до випускного. Інформацію передали перевізникам. На сьогодні навчальний рік вже завершився, а отже учні знову зможуть їздити дешевше з осені.

Слід додати, що кореспондент Depo.Миколаїв також став свідком того, як водій наполягав на проїзді для учнів з 15 травня по чотири грн. Кермувальник у 26 маршрутці стверджував, що не знає про рішення виконкому про продовження терміну. Проте на конфлікт іти не хотів в провіз дітей все ж таки по 2,5 гривні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв