Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів

Водії маршруток відмовлялися возити по 2,5 школярів після 15 травня
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 14:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів
Миколаївські маршрутники "забули", скільки коштує проїзд для учнів

У Миколаєві водії маршруток відмовляли у проїзді за 2,5 грн учням до 25 травня, незважаючи на рішення виконкому. Про це написав у Фейсбуці Юрій Барк, повідомляє Depo.Миколаїв.

Минулого року, а саме 10 квітня, рішенням виконкому миколаївські учні почали їздити у маршрутках не за чотири гривні, а за 2,5 грн. Період встановили до 15 травня, а вікове обмеження - з шести до 14 років. А вже 9 жовтня виконком вирішив продовжити термін до 25 травня. Проте не у всіх маршрутках про це з'явилося оголошення, а водіїв, мабуть, "забули" попередити перевізники.

Тому навесні у маршрутках виникали конфлікти. "Пік порушень і, отже, скарг припав на період 14-15 травня, коли водії швидше за все вирішили, що "вистачить, наїздилися!" І так водії себе вели аж до 25 травня. Я особисто за 14-16 травня сім разів читав мораль водіям, коли вони в нахабну "зрубали бабло" з дітей", - пише Барк.

Миколаївець підняв це питання у розмові з мером. Профільний віце-мер йому підтвердив, що надійшла велика кількість скарг про відмову дітям в проїзді за 2,50 грн. За словами Барка, мер попросив заступника передати через начальника управління транспорту своє прохання до перевізників - продовжити перевезення дітей віком від 6 до 14 років до кінця навчального року, тобто до випускного. Інформацію передали перевізникам. На сьогодні навчальний рік вже завершився, а отже учні знову зможуть їздити дешевше з осені.

Слід додати, що кореспондент Depo.Миколаїв також став свідком того, як водій наполягав на проїзді для учнів з 15 травня по чотири грн. Кермувальник у 26 маршрутці стверджував, що не знає про рішення виконкому про продовження терміну. Проте на конфлікт іти не хотів в провіз дітей все ж таки по 2,5 гривні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв