Миколаївські маршрутники за хамство потрапляють до "чорного списку" Кащенюка

У записнику начальника міського управління транспорту вже назбиралося 117 водіїв, які більше не працюватимуть у перевізників
Depo.Миколаїв
5 листопада 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
Миколаївські маршрутники за хамство потрапляють до "чорного списку" Кащенюка
Миколаївські маршрутники за хамство потрапляють до "чорного списку" Кащенюка

Начальник міського управління транспорту зв'язку і телекомунікацій В'ячеслав Кащенюк веде свій "чорний список" водіїв маршруток, які грубіянять та порушують ПДР. Після цього жодна компанія-перевізник на роботу такого водія не візьме. Про це у коментарі Depo.Миколаїв розповів сам Кащенюк.

Зазначимо, що миколаївці неодноразово нарікали на умови перевезення у міських маршрутках, на відмову у пільговому проїзді, відсутність транспорту у вечірній час доби. Також багатьох обурює ставлення водіїв маршруток до пасажирів. Незважаючи на це, за словами Кащенюка, з моменту підписання нового договору ще жодний перевізник не був наказаний:

"Штрафні санкції не накладаються виконкомом, у нас немає таких повноважень. Є контролюючий орган. Основна постанова, по якій вони працюють - це 176 постанова "Правила перевезення пасажирів". Пунктом 10 передбачено, хто накладає штрафні санкції, - це Держспоживінспекція (з питань захисту прав споживачів - ред.), Національна поліція України та Укртрансбезпека: поки що жоден орган не наклав штрафні санкції на жодного перевізника, з моменту підписання договору", - зазначив начальник управління.

Кащенюк повідомив, що грубіянів-водіїв заносить в особистий список, і жоден перевізник не наважиться взяти на роботу такого водія: "Водів перший раз попереджають, на другий раз вони вносяться до чорного списку і звільняються з підприємства. Більше вони в місті не працюють. У мене список ведеться вже років 10 і, я його оновлюю. Їх зараз близько 117 осіб", - розповів він.

Нагадаємо, що у Миколаєві маршрутник відмовився везти пасажирів на кінцеву, бо побоявся перевірки.

Також повідмлялося, що миколаївський маршрутник познущався над бабусею. Водій не хотів везти стареньку за пільговим та почав закривати та відкривати двері перед нею.

Крім того, маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв