Миколаївські комунальники відхрещуються від люка, в який впала 11-річна дівчинка

У ЖЕКу стверджують, що каналізаційний колодязь передали на баланс "Водоканалу", в останньому кажуть, що за документами він не проходить у них
Depo.Миколаїв
11 січня 2017 13:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївські комунальники відхрещуються від люка, в який впала 11-річна дівчинка
Миколаївські комунальники відхрещуються від люка, в який впала 11-річна дівчинка

Миколаївські комунальники не можуть розібратися між собою, на балансі кого перебуває каналізаційнй колодязь, в який впала 11-річна дівчинка. Про це йдеться в сюжеті "Вікон", повідомляє Depo.Миколаїв.

Врятована Маргарита розповідає, що було холодно, в неї одразу впали рукавички, шапка й телефон. Дівчинка стояла у стічних водах 40 хвилин та кликала по допомогу, але її не чули. Тоді вона спромоглася підтягнутися та виштовхнути з колодязя собаку. "Я думала, що мене ніхто не почує, і я там залишуся", - розповідає Рита.

Вкриту кригою собаку, яка гуляє сама та скавчить, помітив перехожий та витягнув дівчинку: "Вся мокра, в нечистотах. Синя вся, тремтіла, страшно було дивитися", - розповідає рятівник Сергій Хлопицький.

Одразу після інциденту колодязь накрили люком. За те, що сталося, має відповідати ЖЕК. Але директор комунального підприємства "Зоря" Володимир Курятник іншої думки. Він зазначає, що з березня минулого року всі ці люки передали на баланс "Миколаївводоканалу".

Очільник "Миколаївводоканалу" Борис Дуденко запевняє, що люк каналізаційний і не стоїть на балансі підприємства. За його словами, у переліку колодязів, які передали на баланс "Водоканалу", немає адреси, де дівчинка впала в люк. Тому розбирається, хто винен, поліція.

Тим часом врятована Маргарита оговтується від шоку. Дівчинка боїться виходити на вулицю сама. 

Нагадаємо, що 11-річна дівчинка впала у люк, накритий матрацом і притрушений снігом. Поліція розпочала кримінальну справу за фактом службової недбалості.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв