Миколаївські комунальники бояться використовувати нові методи боротьби з амброзією

Зрошування рослини гербіцидами або біопрепаратами у місті не проводилися через санітарні висновки
Depo.Миколаїв
1 листопада 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївські комунальники бояться використовувати нові методи боротьби з амброзією
Миколаївські комунальники бояться використовувати нові методи боротьби з амброзією

У цьому році миколаївські комунальники на боротьбу з амброзією витратили 199,8 тисяч гривень. Про це у відповідь на інформаційний запит Depo.Миколаїв повідомили у Департаменті ЖКГ.

За літньо-осінній період миколаївці неодноразово скаржилися на чагарники амброзії. Люди, які страждають від алергії на цю рослину, нарікали, що на вулицях міста повно бур'янів.

В свою чергу у Департаменті ЖКГ запевнили: протягом 2015-2016 років вони два рази на місяць вишукували ненависну рослину. За цей час провели 24 рейди по скверах, парках та бульварах: "За результатами обстеження надані доручення щодо видалення поодиноких рослин та викошування газонних частин, де були виявлені осередки карантинної рослини", - доповіли комунальники.

Проте, крім обстеження та викошування рослин амброзії в своїй роботі Департамент ніяких інших методів не використовував. За інформацією комунальників, зрошування рослини гербіцидами або біопрепаратами не проводиться, тому що санітарні висновки наявних препаратів не дозволяють використовувати їх в межах міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаїв накрила чергова хвиля алергії. Місто поступово заростає алергенними амброзією та лободою

Крім того, комунальник не вбачають алергенними рослинами тополю, акацію та платан. Влітку вони також звітували, що проводять рейди.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв