Миколаївські каратисти завоювали 30 медалей на Кубку України

На турнірі з кіокушин карате миколаївські спортсмени взяли щасливу "десятку": по десять медалей кожного гатунку

Миколаївські каратисти завоювали 30 меда…

Миколаївські спортсмени виграли 30 медалей на Кубку України з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та дівчат, чоловіків і жінок. Змагання відбулися 5 листопада у Дніпрі. Про це йдеться у групі "Кіокушин карате Миколаївщини" у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Турнір організувала Національна федерація кіокушин карате України. Участь взяли 300 спортсменів з 15 регіонів. Миколаївську область представила команда обласної Федерації кіокушин карате.

На рахунку збірної Миколаївської області 30 медалі. 10 золотих медалей завоювали Анна Кульчицька, Сергій Белей, Олександр Грушенко, Максим Здражевський, Микита Юренко, Дмитро Каземіров, Денис Копісов, Максим Ефтеев, Ростислав Тофтул, Владислав Даутов.

Ще 10 медалей - срібних - вибороли Уляна Середенко, Євген Батир, Максим Мизь, Іван Іванець, Владислав Даутов, Матвій Петренко, Денис Каземіров, Дмитро Севцев, Олексій Котляр, Кирило Опанасюк. І "бронзову" десятку завоювали Артур Солтасюк, Віталій Дмитрів, Дмитро Здражевскій, Микола Романов, Олександр Бродівський, Андрій Кордюк, Дар'я Шірокінська, Едуард Карпенко, Ростислав Філюк, Софія Завгородня.

Спортсмени готувалися до цього турніру під керівництвом своїх тренерів Дмитра Ніколаєва, Анатолія Яковенко, Юрія Галімона, Олега Павленка, Олексія Куликова, Юрія Довбуша.

Нагадаємо, що миколаївські тхеквондисти вибороли 13 медалей на Чемпіонаті України та посіли третє командне місце.