Миколаївські каратисти вибороли п'ять медалей на Кубку Європи у Польщі

Спортсмени привезли три золота та два срібла у різних вікових та вагових категоріях

Миколаївські каратисти вибороли п'ять ме…

Спортсмени Федерації кіокушин карате Миколаївської області завоювали п'ять медалей на Кубку Європи у Польщі. Про це написала директор місцевої федерації Ангеліна Ніколаєва у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

У Любліні (Польща) на Кубку Європи з кіокушин карате серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, юніорів взяли участь 600 спортсменів з 25 країн Європи, зокрема Вірменії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Угорщини. Збірна України посіла перше командне місце на змаганнях.

На Кубку Європи в складі збірної України взяли участь спортсмени Федерації кіокушин карате Миколаївської області Дмитро Миколаїв, Уляна Середенко, Артур Солтасюк, Анна Кульчицька, Микита Бадаєв, Дмитро Здражевскій, Сергій Белей, Владислав Миколаїв, Владислав Даутов. Каратисти гідно себе показали, завоювавши п'ять медалей: три золота і два срібла.

Дмитро Ніколаєв (категорія чоловіки до 85 кг) посів перше місце. Він провів три поєдинки і у всіх здобув перемогу над призером чемпіонату світу Вадимом Смирновим (Росія), Войчічем Лубко (Польща), Юрієм Мехеевим (Росія). Уляна Середенко (категорія дівчата 12-13 років до 45 кг) також виборола перше місце. Вона здобула перемогу у чотирьох поєинках над Маргаритою Думек (Польща), Крістіною Вегх (Угорщина), Кінгою Куклінські (Польща), Олівією Крупа (Польща).

Артур Солтасюк виступав у категорії юнаки 12-13 років вагою до 50 кг. Він також завоював перше місце, перемігши суперників у п'яти поєдинках з Лукасом Думеком (Польща), Олгіердом Козловські (Польща), Богомілом Костовим (Болгарія), Бартеком Казімлерзак (Польща ), Кирилом Матсановим (Росія). Анна Кульчицька в категорії дівчата 12-13 років понад 45 кг посіла друге місце, перемігши у трьох з чотирьох поєдинків.

Микита Бадаєв (категорія юніори 16-17 років до 60 кг) посів друге місце, здобувши перемогу в трьох з чотирьох поєдинків. Крім того, Дмитро Здражевській (категорія юніори 16-17 років до 60 кг) виконав один з найкращих нокаутів Кубка Європи.

У підготовці спортсменів брали участь їхні тренери Дмитро Миколаїв, Анатолій Яковенко, Юрій Галімон, Олег Павленко.