Миколаївські громадські формування патрулюватимуть у міському електротранспорті

Активістів залучати і до охорони правопорядку під час футбольних матчів та святкових днів
Depo.Миколаїв
13 квітня 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївські громадські формування патрулюватимуть у міському електротранспорті
Миколаївські громадські формування патрулюватимуть у міському електротранспорті

Після того, як депутати з другої спроби вирішили фінансувати громадські формування, їхнім представникам поставили конкретні завдання. Сьогодні, 13 квітня, в.о. віце-мера Олександр Олефір провів нараду з керівниками громадських формувань з охорони громадського порядку у місті, які беруть участь у заходах Програми профілактики злочинності на території Миколаєва "Правопорядок". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Олефір зазначив, що фінансування програми продовжили до 30 червня. Слід додати, що депутати від "Самопомочі" минулої сесії відмовилися за це голосувати, а на вчорашні погодилися за умови, якщо громадські формування виконають умови. 

Так, громадські формування спільно з підрозділами поліції повинні чергувати на громадських пунктах охорони правопорядку, патрулювати у міському електротранспорті, забезпечувати громадський порядок під час проведення футбольних матчів та братимуть участь в рейдах правоохоронців. Крім того, їх залучатимуть до забезпечення громадського порядку під час проведення Великодніх свят, дня поминання померлих Радониця, Дня Перемоги тощо.

Громадським формуванням також запропонували взяти участь у розробці нової Програми профілактики злочинності на 2017-2020 роки. Чиновники анонсують, що вона буде "докорінно буде відрізнятись від попередньої".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв