Миколаївські дорожники відхрестилися від латання дороги в дощ

Інцидент трапився на трасі "Миколаїв - Очаків", де "тривогу" через неякісний ремонт почав бити таємничий молодик
Depo.Миколаїв
2 червня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Миколаївські дорожники відхрестилися від латання дороги в дощ
Миколаївські дорожники відхрестилися від латання дороги в дощ

Миколаївські дорожники заперечують, що 30 травня вони укладали асфальт під дощем автодороги Т-15-07 "Миколаїв - Парутине - Очаків" на ділянці км 7+500 – км 15+000. Про це Depo.Миколаїв повідомили у Службі автодоріг області.

Дорожники зазначають, що ямковий ремонт виконувала "Варварівська ДЕД" Миколаївоблавтодору, яких контролював відділу техконтродю САД. "Оскільки після короткочасного дощу дорожнє покриття стало вологим, а температура асфальтобетонної суміші в кузові автомобіля становила близько 160ºС (що дозволяє певний час не влаштовувати суміш), бригада дорожників виконувала роботи з підготовки покриття до укладання матеріалу, шляхом видування бруду, пилу та вологи, обробки країв вибоїн бітумом", - йдеться в повідомленні.

За словами дорожників, під час ремонту невідомий парубок, не представившись та нічого не уточнюючи, зробив фото та поїхав, а потім зробив сенсацію, що дорогу ремонтують у дощ. У САД зазначають, що до них чи диспетчера Миколаївоблавтодору молодик не звернувся, якщо його так турбував неякісний ремонт. Дорожників також обурило звинувачення активіста в тому, що дорожники були нетверезі.  

У САД також визнають, що через дощі ремонт доріг затримується: точний час опадів не зпрогнозуєш. Дорожники виїжджають на місце виконання робіт з гарячою асфальтобетонною сумішшю в кузові автомобіля. "Так, нічого гріха таїти, інколи дощ застає дорожників під час виконання своїх обовязків, і ті змушені перечекати або перейти на інший вид робіт, переїзждати на сухі місця. Від цього ніхто не застрахований", - зазначають у САД.

Щодо інциденту, дорожники зазначають, що дощ був короткочасним і нерясним, про що свідчать сухі плями під колесами техніки

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв