Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону

Служби звітують, що косять траву, латають ями та прибирають сміття на смугах відводу
Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону
Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону

Автошляхами Миколаївської області триває виконання робіт з усунення дефектів дорожнього покриття. За словами дорожників, вони старанно готують дороги регіону до літнього туристичного сезону. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі САД

Миколаївський облавтодор за минулий тиждень ліквідував ямковість обсягом майже 17 тисяч квадратних метрів. З них близько 6,5 тис. кв м усунено на дорогах державного значення та 10,5 тис. кв м на місцевих автодорогах. 

Роботи з ямкового ремонту виконувались на ділянках таких автошляхів Миколаївської області державного значення: М-13 "Кіровоград-Платонове" (на Кишинів), Н-14 "Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв", Н-11 "Дніпропетровськ-Миколаїв", Р-06 "Ульяновка-Миколаїв" (через м. Вознесенськ), Р-55 "Одеса-Вознесенськ-Новий Буг", Р-75 "Контрольно - пропускний пункт "Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка", Т-15-06 "Миколаїв-Доманівка-Берізки",
Т-15-07 "Миколаїв-Парутине-Очаків", Т-15-08 "Калинівка - Снігурівка - Березнегувате", Т-15-10 /Р-06/ "Арбузинка-Єланець-Нова Одеса", Т-15-13 "Нечаяне-Очаків", Т-15-15 "Федорівка-Рибаківка-база відпочинку "Лугове".

Також роботи з ліквідації аварійної ямковості, виконано на ділянках автодоріг місцевого значення: О 151108 "(Одеса-Новоазовськ)-Миколаївське", О151908 "(Снігурівка-Антонівка)-Афанасіївка". Минулого тижня встановлено та замінено 40 дорожніх знаків, відремонтовано 174 метри бар'єрного огородження та встановлено 46 метрів пішохідних огороджень.

Окрім цього, шляховики області виконували роботи з механічного та ручного покосу трави вздовж узбіч автодоріг, прибирання сміття в межах смуги відводу та прибирання зупинок. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв