Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону

Служби звітують, що косять траву, латають ями та прибирають сміття на смугах відводу
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону
Миколаївські дорожники готуються до туристичного сезону

Автошляхами Миколаївської області триває виконання робіт з усунення дефектів дорожнього покриття. За словами дорожників, вони старанно готують дороги регіону до літнього туристичного сезону. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі САД

Миколаївський облавтодор за минулий тиждень ліквідував ямковість обсягом майже 17 тисяч квадратних метрів. З них близько 6,5 тис. кв м усунено на дорогах державного значення та 10,5 тис. кв м на місцевих автодорогах. 

Роботи з ямкового ремонту виконувались на ділянках таких автошляхів Миколаївської області державного значення: М-13 "Кіровоград-Платонове" (на Кишинів), Н-14 "Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв", Н-11 "Дніпропетровськ-Миколаїв", Р-06 "Ульяновка-Миколаїв" (через м. Вознесенськ), Р-55 "Одеса-Вознесенськ-Новий Буг", Р-75 "Контрольно - пропускний пункт "Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка", Т-15-06 "Миколаїв-Доманівка-Берізки",
Т-15-07 "Миколаїв-Парутине-Очаків", Т-15-08 "Калинівка - Снігурівка - Березнегувате", Т-15-10 /Р-06/ "Арбузинка-Єланець-Нова Одеса", Т-15-13 "Нечаяне-Очаків", Т-15-15 "Федорівка-Рибаківка-база відпочинку "Лугове".

Також роботи з ліквідації аварійної ямковості, виконано на ділянках автодоріг місцевого значення: О 151108 "(Одеса-Новоазовськ)-Миколаївське", О151908 "(Снігурівка-Антонівка)-Афанасіївка". Минулого тижня встановлено та замінено 40 дорожніх знаків, відремонтовано 174 метри бар'єрного огородження та встановлено 46 метрів пішохідних огороджень.

Окрім цього, шляховики області виконували роботи з механічного та ручного покосу трави вздовж узбіч автодоріг, прибирання сміття в межах смуги відводу та прибирання зупинок. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв