ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські депутати з другого разу затвердили інвестпрограму Облтеплоенерго

Загальна вартість інвестпрограми складає понад 9 мільйонів
Depo.Миколаїв
14 березня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
Миколаївські депутати з другого разу затвердили інвестпрограму Облтеплоенерго
Миколаївські депутати з другого разу затвердили інвестпрограму Облтеплоенерго

На другому пленарному засіданні Миколаївської облради, що відбулося 12 березня, депутати все ж таки затвердили інвестиційну програму КП "Миколаївоблтеплоенерго" на 2016 рік. Опоблоківці, у яких було найбільше питань до підприємства опломбування лічильників на тепло, вже не протестували проти програми. Про це повідмоляє Depo.Миколаїв.

На відміну від першого пленарного дня, "опппоблоковці" заявили, що повністю підтримують програму, проте попросили внести туди зміни щодо встановлення додаткового елемента, який дозволяв би жителям в ОСББ самостійно регулювати теплову енергію - металевий кран або автоматичний пристрій.

У свою чергу, глава фракції "Відродження" Олег Мудрак повідомив, що ці пристрої у будь-якому разі будуть встановлюватися, проте це вже є сферою повноважень департаменту ЖКГ. "Нам треба проявити позицію, змусити, умовити Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради надати можливість жителям самостійно в якості співфінансування купувати ці регулюючі пристрої і дати їм право встановлювати. І тоді цю програму треба підтримувати",  - доповнив Мудрак.

Інвестпрограма на 2016 рік Облтеплоенерго складає більше 9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на першому пленарному засіданні 11 березня депутати не змогли узгодити інвестиційну програму "Миколаївоблтеплоенерго".

Крім того, у Облтеплоенерго повідомили, що лічильники не дають можливості регулювати теплоподачу. Потрібно додатково встановлювати обладнання приблизно за 50 тися гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв