ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські депутати заборонять підприємцю будувати супермаркет замість дубового гаю

Депутати наполягають, щоб за відмову проголосували на сесії міськради
Depo.Миколаїв
17 травня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Миколаївські депутати заборонять підприємцю будувати супермаркет замість дубового гаю
Миколаївські депутати заборонять підприємцю будувати супермаркет замість дубового гаю

Депутатська комісія з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології ще раз рекомендувала відмовити підприємству "Західна нафтова група". Воно хотіло розділити орендовану ним земельну ділянку біля заводу "Зоря"-"Машпроект" на дві частини і планувала затвердити відповідний проект землеустрою. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Раніше члени "містобудівної" комісії вже рекомендували відмовити "Західній нафтовій групі". Але депутат Анатолій Дюмін знову звернув увагу на це питання і попросив голову комісії Ігоря Концового, щоб він спростував "недостовірні дані, що з'явилися у пресі, про те, що комісія нібито сприяла просуванню цього проекту".

"Те, що ми проголосували на комісії про те, щоб відмовити підприємству "Західна нафтова група" у розділі цієї ділянки, я можу підтвердити. Я за це боровся минулу і нинішню каденцію. Повторю ще раз: комісія одноголосно проголосувала за те, щоб дубовий гай цей не ділити на дві ділянки, дерева не спилювати і супермаркет там не будувати", - сказав Ігор Концовий.

Він додав, що питання про затвердження відповідного проекту землеустрою має бути розглянуто депутатами на сесії міської ради. Однак у проекті рішення міськради однозначно повинна звучати відмова підприємству "Західна нафтова група": "Він в будь-якому випадку повинен "вийти" на сесію. Але з формулюванням "Відмовити", за це має проголосувати більшість депутатів. Земельне управління має підготувати проект рішення міської ради про відмову, він повинен бути винесений на сесію і проголосований".

Щоб більше не виникало запитань з цього приводу і "закріпити результат" депутати постійної комісії проголосували за те, щоб доручити управлінню земельних ресурсів підготувати проект рішення міської ради про відмову підприємству "Західна нафтова група".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв