Миколаївські депутати просять Раду жорсткіше карати п'яних водіїв

Народні обранці також хочуть реформування правоохоронних органів та створення транспортної поліції
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua
Миколаївські депутати просять Раду жорсткіше карати п
Миколаївські депутати просять Раду жорсткіше карати п'яних водіїв

Після останніх гучних "п'яних" ДТП у Миколаєві, зокрема і за участі водія BMW, який збив насмерть чотирьох дорожників, депутати міськради вирішили звернутися до Верховної Ради щодо посилення відповідальності нетверезих кермувальників. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

У тексті звернення Миколаївської міськради йдеться про те, що враховуючи велику кількість ДТП, які вчинили водії у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, потрібно посилити їхню відповідальність. Та, що передбачена за зконом зараз, - м'яка та не спиняє нетверезих кермувальників. Депутати зазначають, що відповідальність можливо потрібно посилити до кримінальної та вилучення транспорту.

"Опоблоківець" Дятлов також забажав внести зміни до законодавства про Нацполіцію та створити транспортну поліцію. Врешті-решт зі внесеними правками депутати звернулися до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за "п'яні" та "наркотичні" ДТП. Підтримали рішення 43 депутати, проти не було жодного, утримався один, не голосували - три.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв