Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря

Чиновники виділили 25 земельних ділянок в курортній зоні для дачного будівництва
Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря
Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря

Прокуратура розпочала провадження за фактом незаконного надання понад 25 земельних ділянок рекреаційного призначення у курортній зоні "Рибаківка", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Прокуратурою області 26.05.2016 розпочаті три кримінальні провадження відносно посадових осіб Березанської райдержадміністрації, управління містобудування та архітектури Миколаївської облдержадміністрації та відділу Держкомзему у Березанському районі, внаслідок зловживань яких у приватну власність громадян вибули земельні ділянки рекреаційного призначення у курортній зоні "Рибаківка" (ч.2 ст. 364 КК України).

Установлено, що посадовці, діючи в інтересах громадян, прийняли незаконні рішення щодо надання безоплатно у приватну власність громадян для індивідуального дачного будівництва понад 25 земельних ділянок загальною площею 2,8 га вартістю 2,3 млн грн, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря.

У рамках вказаних кримінальних проваджень буде перевірено законність надання ділянок колишнім працівникам органів прокуратури, працівникам суду, внутрішніх справ, інших посадовців та членам їх сімей, а також наявність порушення прав учасників АТО.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв