Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря

Чиновники виділили 25 земельних ділянок в курортній зоні для дачного будівництва
Depo.Миколаїв
30 травня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря
Миколаївські чиновники віддали під дачі узбережжя Чорного моря

Прокуратура розпочала провадження за фактом незаконного надання понад 25 земельних ділянок рекреаційного призначення у курортній зоні "Рибаківка", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Прокуратурою області 26.05.2016 розпочаті три кримінальні провадження відносно посадових осіб Березанської райдержадміністрації, управління містобудування та архітектури Миколаївської облдержадміністрації та відділу Держкомзему у Березанському районі, внаслідок зловживань яких у приватну власність громадян вибули земельні ділянки рекреаційного призначення у курортній зоні "Рибаківка" (ч.2 ст. 364 КК України).

Установлено, що посадовці, діючи в інтересах громадян, прийняли незаконні рішення щодо надання безоплатно у приватну власність громадян для індивідуального дачного будівництва понад 25 земельних ділянок загальною площею 2,8 га вартістю 2,3 млн грн, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря.

У рамках вказаних кримінальних проваджень буде перевірено законність надання ділянок колишнім працівникам органів прокуратури, працівникам суду, внутрішніх справ, інших посадовців та членам їх сімей, а також наявність порушення прав учасників АТО.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв