Миколаївські баскетболісти програли одеситам

Після відпочинку одесити зберегли ініціативу і вже на третій хвилині вийшли вперед у рахунку

У Миколаєві у матчі зустрілися дві команди МБК "Миколаїв" та ОБК "Біка" (Одеса). Нажаль, для корабелів гра завершилася програшем – 73-93. Про це йдеться на сайті баскетбольного клубу, повідомляє Depo.Миколаїв.

Обидві команди зі старту продемонстрували високу точність кидків. Але у миколаївців при цьому добре виходили триочкові. Тонченко, Онуфріїв, Чемякин, Іванов потрапили 11 з 15 м'ячів з поля. Правда, в захисті гості не дуже досягли успіху – 24:28.

На початку другого періоду Іванов, Чемякин і Галенко довели розрив у рахунку до 9 пунктів. Одесити після тайм-ауту заграли енергійніше. Однак і миколаївці не поступалися їм у цьому. Але коли у господарів майданчика вийшли кілька дальніх кидків, так вони виграли з півдюжини підбирань на щиті суперників і таки довели свої атаки до результату на табло, перевага миколаївців стало танути. Чемякин, Галенко, Іванов могли віддаляли погоню до великої перерви – 43:47.

Після відпочинку одесити зберегли ініціативу і вже на третій хвилині вийшли вперед у рахунку. Іванов, Чемякин, Онуфрієв все з великими труднощами і рідше потрапляли в ціль. Почалися "гойдалки", які перестали підніматися з боку гостей після результативного проходу Хохоника – 69:61.

На початку фінішній прямій два м'ячі з фолами забиває Швець. Результативним проходом допоміг Лебединцев. "Мінус 5". Поки вдалося потрапити в ціль Іванову, одесити до того часу більш ніж удвічі збільшили запас міцності. А на два штрафних Чемякіна засипали кошик гостей новою серією м'ячів – 93:73.