ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївскі активісти незадоволені оптимізацією маршрутів, яку пропонує мерія

Їх не влаштовують схеми маршрутів пасажирського транспорту, які "вивішені" на сайт міської ради для обговорення та внесення пропозицій
Depo.Миколаїв
16 квітня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
Миколаївскі активісти незадоволені оптимізацією маршрутів, яку пропонує мерія
Миколаївскі активісти незадоволені оптимізацією маршрутів, яку пропонує мерія

Вчора, 15 квітня, під головуванням мера Миколаєва Олександра Сєнкевича пройшло засідання робочої групи щодо розвитку та оптимізації пасажирської транспортної мережі міста, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

У ході засідання робочої групи громадські працівники, які увійшли до її складу, представили своє бачення розвитку транспортної галузі Миколаєва. Вони презентували нові паспорти маршрутів, проект розробленого ними типового договору з підприємствами-перевізниками, оскільки чинний типовий договір, хоч і непоганий, але, на їхню думку, далекий від досконалості.

Також представники громадськості запропонували оптимізувати транспортну мережу, прибравши дублюючі пасажирські маршрути, провести інвентаризацію зупинок громадського транспорту. Крім того, вони відзначили, що їх не влаштовують схеми маршрутів пасажирського транспорту, які "вивішені" на сайт міської ради для обговорення та внесення пропозицій.

Міський голова Олександр Сєнкевич подякував членам робочої групи за виконану роботу, відзначивши, що їх пропозиції будуть взяті до уваги та враховані.

"Дякую вам за виконану роботу! Ми цінуємо вашу працю! Розроблений вами типовий договір сьогодні буде переданий на вивчення фахівцям юридичного департаменту, щоб вони дали свій висновок. Паспорти маршрутів ми передамо до управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій, щоб він дав свою оцінку. На підставі цих двох документів після відбору перевізників будемо укладати з ними договори, і проводити паспортизацію маршрутів", - сказав Олександр Сєнкевич.

"Вчора було засідання ахтітектурної ради. Протягом трьох місяців вона має розробити архетип зупинкового комплексу. На даний момент з цього питання йде робота. Зупинковий комплекс не повинен "вибиватися" із загального вигляду міста. Управлінню транспортного комплексу буде надано завдання відпрацювати усі можливі зміни і передати свої напрацювання департаменту ЖКГ. По всьому місту кишені на дорогах - це проблема. І для її вирішення треба багато грошей. Що стосується кишень по Херсонському шосе, то у рамках ремонту цієї магістралі, який скоро розпочнеться, розглянемо можливість облаштування там кишень. Також ми розглянемо можливість установки знака "Зупинка заборонена" по проспекту Центральному, від вулиці Соборної до вулиці Московської, у напрямку вулиці Садової", - додав мер Миколаєва.

Заступник міського голови Юрій Степанець підкреслив, що на даний момент розробляється комплексна програма розвитку громадського транспорту, де повинні бути враховані проблеми, підняті представниками громадськості.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв