Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області

Організація "Миколаїв SOS" вимагає звільнення начальника нацполіції та прокурора області
Depo.Миколаїв
6 червня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua
Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області
Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області

Активісти руху "Миколаїв SOS" вимагають арешту в.о. начальника нацполіції Віталія Гончарова та прокурора області В'ячеслава Кривов'яза. Відповідне звернення до голови ОДА Вадима Мерікова розміщено на сайті "Корпост", передає Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що активісти ще 25 травня приходили під стіни ОДА з шинами та вимагали звільнення очільників правоохоронних органів. Вони поставили ультиматум: якщо голова ОДА не виконає вимог громадських діячів, вони "обіцяють" привести 500 чоловік.

Розпалювання шин, яке вчинили під ОДА активісти, миколаївські нардепи назвали знеціненням ідеї Майдану.

Так зване "ігнорування" з боку голови ОДА  в організації "Миколаїв SOS" сприйняли як байдужість і навіть згадали про корупційний скандал з заступником Мерікова Романчуком: "Ви проявили свою байдужість, просили надати факти, що обгрунтовують таку вимогу. Протягом цих 10 днів, затримання Вашого першого заступника Миколи Романчука, що не місцевими правоохоронними органами, зайвий раз підтвердило необхідність звільнення названих осіб. Тепер Вам повинно бути зрозуміло, чому 24 травня ми демонстративно вийшли із залу, не бажаючи спілкуватися з Романчуком замість Вас. Хоча при зустрічі, Ви говорили, що Романчук замінює Вас з усіх питань". 

Активісти спростували всі героїчні вчинки очільника Миколаївської нацполіції та заявили, що ніякого оточення спецбатальону "Святий Миколай" в зоні АТО не було: "Нам розповідали, що батальйон "Миколаїв", що іменується в народі "Святий Миколай" потрапив в оточення, з якого вміло виводив Гончаров. Фактично такого оточення не було. Самі бійці повернувшись додому, почувши про це, були здивовані. То був піар до підготовлюваної посади начальника УМВС, і в той же час від людей приховували дійсне. Нам відомі факти зі слів очевидців події, а не про те, як їх підносив Віталій Гончаров для загального огляду".

Далі наводимо скріни фактів, які на думку активістів, дискредитують Гончарова та Кривов'яза. 

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 1

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 2

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 3

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 4

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 5

Миколаївські активісти "нарили" компромат на начальника нацполіції області - фото 6

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв