Миколаївські активісти намагаються зірвати форум Медведчука в облраді

Медведчуківці раптово зібралися проводити "зборище" в облраді, хоч їм не дали на це погодження
Depo.Миколаїв
26 жовтня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївські активісти намагаються зірвати форум Медведчука в облраді
Миколаївські активісти намагаються зірвати форум Медведчука в облраді

Сьогодні зранку, 26 жовтня, під Миколаївською ОДА та облрадою зібралися місцеві активісти, серед яких "азовці" та представники "Правого сектору", щоб дати опір медведчуківському "Південному форуму". Наразі під будівлею також багато поліції. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На сьогодні, 26 жовтня, у Миколаєві анонсували проведення "Південного форуму" медведчуківського "Українського вибору", що очолює на Миколаївщині депутат облради, який обирався від "Опопблоку", Максим Невінчаний. Збиратимуться медведчуківці з приводу децентралізації. Місцем проведення обрали бізнес-центр "Олександрівський", де під час минулих їхніх "посиденьок" здійнялася бійня з місцевими активістами.

Миколаївські активісти готові зірвати форум "Українського вибору" в облраді

Під Миколаївською ОДА активісти готові зірвати проведення форуму "Українського вибору"

Напередодні з'явилася інформація, що місце проведення перенесли до Миколаївської облради. Активісти, готові дати опір, наразі чергують під будівлею адміністрації. Деякі прийшли в масках та з прапорами. Контролює ситуацію багато поліції.

Зауважимо, за попередьою інформацією в облраді не погоджували проведення форуму у їхній будівлі. Наразі там перебуває очільник миколаївського "Українського вибору" Невінчаний, з яким розмовляють правоохоронці. Нібито є лист з відмовою щодо проведення форуму. 

З Невінчаним правоохоронці розмовляють у їдальні облради. Туди нікого більше не впускають, крім поліції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв