Миколаївське "Серце міста" знов освітлюватимуть

Чиновники розглядають й ідею завершення будівництва фонтану, якого чекають вже чотири роки
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
Миколаївське "Серце міста" знов освітлюватимуть
Миколаївське "Серце міста" знов освітлюватимуть

Парк "Серце міста" у темний час доби має бути освітлене. Таке завдання поставив міський голова Олександр Сєнкевич під час наради із заступниками та головами районних адміністрацій. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Вже розроблений проект, відповідно до якого повинні бути завершені роботи з будівництва мереж зовнішнього освітлення парку. Щоправда, він потребує невеликого корегування.  

Крім того, на нараді Сєнкевич дав доручення розглянути можливість завершити будівництво фонтану, який свого часу почали зводити у "Серці міста".

Нагадаємо, що проект з реконструкції парку "Пролетарський" на "Серце місто" розпочали ще 2012 року за часів прем'єрства Миколи Азарова. Ініціаторами проекту виступили регіонали: тодішні голова Миколаївської облради Ігор Дятлов, який зараз очолює фракцію "Опоблоку" у міськраді, голова фракції ПР у міськраді, а нині нардеп від "Відродження" Артем Ільюк, та начальник обласного управління у справах сім'ї, дітей та молоді Микола Жук. 

Планували завершити проект спочатку до 75 річчя Миколаївської області, а наступного року почали говорити вже про День міста. Плани були грандіозними - у парку мали висадити безліч рослин, встановити світломузичний фонтан, якого і по цей день немає. Витратили на проект більше 11 мільйонів.

З горем навпіл парк перетворився на цивілізований, але так і не доведений до розуму, як заявлялося на початку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв