Миколаївська влада в черговий раз обіцяє зробити місто доступним для інвалідів

У Миколаєві близько 500 інвалідів на візках намагаються вести соціально активний спосіб життя
Depo.Миколаїв
23 липня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада в черговий раз обіцяє зробити місто доступним для інвалідів
Миколаївська влада в черговий раз обіцяє зробити місто доступним для інвалідів

Миколаївці, які мають проблеми із здоров’ям, часто обмежені у своїх прагненнях брати активну участь у суспільному житті. Перешкоди для них починаються вже у під’їзді власного будинку, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

У Миколаєві близько 500 інвалідів на візках намагаються вести соціально активний спосіб життя. Про заходи, які запроваджує міська влада для забезпечення безперешкодного доступу цих людей до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, йшла мова на двох нарадах, що пройшли 14 та 19 липня у міськвиконкомі.

У нарадах брали участь заступник міського голови Гайдаржи В.В., начальник управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Гапчук О.М., директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М. Також до обговорення приєдналися представники управління ДСНЗ України у Миколаївській області, Миколаївського міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів "Вікторія", Миколаївської обласної організації Союзу організацій України.

Позаштатний радник міського голови з вирішення питань осіб з особливими потребами Ольга Виноградова поінформувала про проведений моніторинг щодо доступності інвалідів до інфраструктури міста. Учасники заходу обговорили питання щодо можливості встановлення пандусів у під’їздах жилих домів, офісних та інших приміщень. В цьому питанні є позитивні приклади: 52 під’їзди будинків облаштовані зсередини допоміжними засобами – дерев’яними відкидними пандусами, металевими швелерами. Але цього вкрай мало.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування Самерханова Л.І. наголошує, що така робота проводиться з 2011 року і згідно з існуючим реєстром адрес, де необхідно встановлювати допоміжні засоби, фронт робіт дуже великий. У Миколаєві останнім часом вживаються заходи, щоб на вулицях рідного міста кожна людина почувалася вільно.

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв