ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада у конфлікті з РТПП стала на бік трудового колективу

Чиновники також заявили про підтримку підприємств-членів палати
Depo.Миколаїв
15 лютого 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада у конфлікті з РТПП стала на бік трудового колективу
Миколаївська влада у конфлікті з РТПП стала на бік трудового колективу

Рейдерські захоплення РТПП не залишилися поза увагою представників миколаївської влади. Свої думки з приводу конфлікту висловили мер Олександр Сєнкевич, губернатор Вадим Меріков і голова облради Вікторія Москаленко. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Як зазначили у прес-службі Миколаївської ОДА, сьогодні, 15 лютого, Меріков разом з Москаленко зустрілися з трудовим колективом торгово-промислової палати. На думку губернатора, юридичний спір не повинен впливати на нормальну роботу організації, тим більше неприпустимо переводити його в формат силових протистоянь і захоплень приміщень.

"Рішення щодо керівництва повинно бути прийнято на загальних зборах членів РТПП. У облдержадміністрації чітка позиція: ми в будь-якому випадку на стороні трудового колективу і підприємств-членів Палати", - зазначив Меріков.

Вікторія Москаленко додала, що від РТПП чекають допомоги підприємствам в залученні зовнішньоекономічних партнерів. Мер Олександр Сєнкевич також заявив про неприпустимість силових захоплень. Міський голова закликає членів РТПП під час призначених на 17 лютого загальних зборів проаналізувати діяльність організації, вільно і відповідально обрати керівництв, яке зможе забезпечити стабільну роботу колективу.

Нагадаємо, Сергій Власенко назвав себе єдиним легітимним президентом РТПП і заявив, що збори 17 лютого будуть неправомірними. Рішенням колективу від 4 лютого Власенка звільнили, а президентом палати знову обрали Ігоря Катвалюка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв