ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку Савченко у Стразбурзі

Пленарне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи розпочалося з патріотично флешмобу на підтримку Надії Савченко
Depo.Миколаїв
22 березня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку Савченко у Стразбурзі
Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку Савченко у Стразбурзі

Сьогодні, 22 березня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко перебуває у Страсбурзі, де бере участь у засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Захід проходитиме впродовж двох днів, а головна тема обговорення етика та прозорість на місцевому регіональному рівні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Пленарне засідання розпочалося з патріотично флешмобу на підтримку Надії Савченко.

Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку савченко у Стразбурзі - фото 1

Як розповіла Вікторія Москаленко представники української, польської та турецької делегації одягнувши футболки із зображення Надії, з прапорами України створили символічний ланцюг і вкотре продемонстрували незламність та мужність української нації та підтримку міжнародної спільноти. В рамках акції роздали наліпки учасникам Конгрес.

Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку савченко у Стразбурзі - фото 2

"Саме сьогодні має прозвучати вирок нашій Надії. В знак підтримки мужньої дівчини, та протесту проти свавілля путiнської репресивної машини, наша делегація в Страсбурзі провела патріотичну акцію. Я вдячна колегам із Туреччини та Польщі, які підтримали нашу ініціативу та долучилися до флешмобу. Ми не маємо морального права мовчати", – впевнена вона.

Миколаївська влада приєдналась до флешмобу в підтримку савченко у Стразбурзі - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв