Миколаївська влада планує використати 1 млн зекономлених коштів на дитячий табір

На базі табору "Дельфін" хочуть побудувати корпус з усіма умовами для дітей з особливими потребами
Depo.Миколаїв
31 липня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада планує використати 1 млн зекономлених коштів на дитячий табір
Миколаївська влада планує використати 1 млн зекономлених коштів на дитячий табір

Цього року за рахунок бюджету Миколаєва вже оздоровили майже 1500 дітей пільгових категорій. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Віце-мер Євген Шевченко і начальник міського управління з питань сім'ї, дітей та молоді Олег Соколик відвідали дитячий оздоровчий табір "Маяк" у Рибаківці, щоб подивитися, як проходить відпочинок хлопців і дівчат з Миколаєва, путівки яким придбали за рахунок коштів міського бюджету.

Оглянувши "Маяк", вони переконалися, що там діти відпочивають в хороших умовах, хлопцям в таборі зовсім не нудно, адже дозвілля їхнасичений і дуже різноманітний, а харчування - якісне і корисне. Шевченко повідомив, що у порівнянні з минулим роком оздоровили майже в три рази більше дітей. Торік - 570 дітей, а цього року планують майже 1700.

За його словами, у 2016 році на оздоровлення дітей в бюджеті Миколаєва було передбачено понад 6,5 млн грн. Завдяки використанню майданчика ProZorro вдалося заощадити близько 1 млн грн. Ці гроші планується направити на розвиток дитячого табору "Дельфін", який перебуває у міській комунальній власності. Там, крім іншого, побудують корпус з усіма умовами для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

У цьому році за рахунок коштів міського бюджету вже оздоровили 1459 дітей пільгових категорій. За словами Соколика, наступного року планують збільшити показники до 2000.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв