ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада підписала угоду про співпрацю з національним університетом

Угодою передбачається реалізація і спільних освітніх програм, і співробітництво між факультетами та структурними підрозділами ОДА
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 18:52
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада підписала угоду про співпрацю з національним університетом
Миколаївська влада підписала угоду про співпрацю з національним університетом

Сьогодні, 23 березня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков та ректор Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського Валерій Будак підписали угоду про взаємодію, співробітництво в галузі вищої освіти, науки, техніки та культури, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Голова облдержадміністрації відзначив, що робота з молоддю – запорука успішного майбутнього Миколаївщини: "Важлива робота з вищими навчальними закладами області - залучення спеціалістів, експертів до роботи. Нами розроблена Стратегія розвитку 2020, до якої залучені і вчені, і науковці - там прописана співпраця з навчальними закладами в тому числі. Сьогодні облдержадміністрацією активно проводяться відкриті конкурси, до участі у яких запрошуємо і випускників-майбутніх кваліфікованих спеціалістів".

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська додала, що співпраця з університетом налагоджена вже протягом багатьох років, сьогодні ж вона закріплюється юридично.

Валерій Будак подякував за постійну співпрацю та допомогу і відзначив, що за 103 роки університету, було випущено більше 60 тисяч випускників, які завжди були і є готовими працювати на розвиток Миколаївської області.

Угодою передбачається реалізація і спільних освітніх програм, і співробітництво між факультетами та структурними підрозділами ОДА, участь у спільних лекціях, дослідженнях та багато іншого.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв