ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада підписала Меморандум з обласною організацією воїнів-інтернаціоналістів

У документі відзначено наміри продовжити щорічну практику виплат одноразової допомоги з обласного бюджету
Depo.Миколаїв
18 березня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада підписала Меморандум з обласною організацією воїнів-інтернаціоналістів
Миколаївська влада підписала Меморандум з обласною організацією воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 18 березня, голова обласної державної адміністрації Вадим Меріков, перший заступник голови облради Михайло Соколов і голова Миколаївської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей підписали Меморандум про співпрацю, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

У документі відзначено наміри продовжити щорічну практику виплат одноразової допомоги з обласного бюджету. У 2016 році це - 1800 грн, кожен наступний рік передбачено збільшувати ці виплати на 10%. Говорили і про соціальні пільги, серед яких і придбання житла. Вадим Меріков зазначив, що вже в цьому році в обласному бюджеті передбачено в 2 рази більше коштів, порівняно з 2015 роком.

"Цей Меморандум - гарантія виконання соціального пакету", - констатував Вадим Меріков.

Також керівник області наголосив на важливості створення Координаційної Ради ветеранів при облдержадміністрації: "На координаційній раді розглядалися б актуальні питання і ветеранів Другої світової війни, і воїнів-інтернаціоналістів, і ветеранів АТО. Ми повинні бути єдині, тоді і наша область буде розвиватися".

За словами Юрія Солов'я, такий документ ще раз підтвердить співробітництво між керівництвом області та ветеранськими організаціями: "Той контакт, який налагоджений між обласним керівництвом і нашої ветеранської організацією дуже важливий, особливо в цій складній ситуації, яка зараз в Україні, ми повинні зберегти спокій в нашій області".

У свою чергу Михайло Соколов зазначив, що ветерани-інтернаціоналісти своєю мудрістю підтвердили основу громадянського суспільства: "Ми дуже цінуємо взаємодія з вашою організацією, і обласна рада вважає це одним з пріоритетних напрямків роботи".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв