ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада оголосила 2016 - роком залучення інвестицій

Голова ОДА підписав Меморандум про співпрацю з керівником Миколаївського заводу "Югцемент"
Depo.Миколаїв
19 березня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада оголосила 2016 - роком залучення інвестицій
Миколаївська влада оголосила 2016 - роком залучення інвестицій

2016 - стане роком залучення інвестицій, про це голова облдержадміністрації Вадим Меріков заявив під час підписання Меморандуму про співпрацю з керівником Миколаївського заводу "Югцемент" Андрієм Навроцьким, повідомляє Depo.Миколаїв.

"2014-2015 був для Миколаївської області - роком боротьби з сепаратизмом і тероризмом, а 2016 - стане роком роботи з інвесторами. В цьому році ми запланували максимально залучати інвесторів до нашого регіону. Сьогоднішнє підписання Меморандуму свого роду гарантія наших намірів активно розвивати наш регіон і підтримувати потенційних інвесторів", - сказав голова облдержадміністрації.

Вадим Меріков зазначив, що Меморандуми - це соціальне партнерство між обласною владою та представниками бізнесу.

У свою чергу директор заводу Андрій Навроцький зауважив, що підприємство в цьому році планує реалізувати кілька інвестиційних проектів, які в більшій мірі будуть спрямовані на охорону екології та навколишнього середовища.

Крім того, в рамках договору передбачено фінансування проектів з енергозбереження закладів освіти, охорони здоров'я, соціального захисту.

"Ми соціально орієнтована компанія: підтримуємо благодійну діяльність, допомагаємо школам, військовим. Цей Меморандум - крок до взаємовигідної співпраці бізнесу і влади", - сказав він.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв