ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада обіцяє закрити центр містя для вантажівок

Чиновників обурили заяви портовиків про те, що влада повинна зробити дороги для розвитку їх бізнесу
Depo.Миколаїв
29 лютого 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада обіцяє закрити центр містя для вантажівок
Миколаївська влада обіцяє закрити центр містя для вантажівок

Щорічно вкладати величезні гроші з міського бюджету на ремонт доріг замість того, щоб їх витрачати на благоустрій парків, створення публічних місць відпочинку, міська влада більш не має наміру. Про це під час апаратної наради, яка пройшла сьогодні, 29 лютого, в мерії сказав міський голова Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаїв - портове місто, не секрет, що дороги розбиває великовантажний транспорт, який доставляє вантажі в порт для їх подальшого транспортування рікою-морем. Олександр Сєнкевич сказав, що в першу чергу фури планується прибрати з центральної частини міста.

"У мене є бажання до збору пшениці і початку транспортування зернових повністю перекрити рух по місту для великовантажного транспорту, відправляти його по об'їзній", - сказав мер Олександр Сєнкевич. "Нехай заїжджають по вул. Троїцькій (вул. Кірова), по Херсонському шосе на вул. Новозаводську, рухаються по вул. Турбінній, по вул. Космонавтів, вул. Авангардній, пр. Богоявленському (пр. Жовтневому), вул. Кузнецькій (вул. Скороходова)".

У бюджеті цього року передбачено кошти на установку світлофора на перетині вул. Турбінної з вул. Космонавтів, щоб великовантажному транспорту було зручно виїжджати на вул. Космонавтів.

Міський голова Олександр Сєнкевич анонсував проведення великого круглого столу з представниками стивідорних компаній, в ході якого планується обговорення ремонту міських доріг: "Стивідорні компанії знищують наші дороги і повинні допомогти фінансово, тому що місто не впорається з навантаженнями. Вони кажуть, що платять податки. Всі платять податки!".

Як зауважила заступник міського голови - директор департаменту фінансів Валентина Бондаренко, однак податки вони платять не там, де розбивають дороги, а за місцем знаходження, а акціонери стивідорних компаній зареєстровані в різних куточках України.

Олександр Сєнкевич підкреслив, що має бути взаєморозуміння і сучасні бізнесмени розуміють, що таке відповідальність.

Як розповів заступник міського голови Юрій Степанець спецморпорт "Октябрьск" планує збільшити обсяг вантажоперевезень, а значить, і навантаження на міські дороги.

"Мене вразив лист, який ми отримали від стивідорних компаній, розташованих в морському порту: "терміново зробіть нам дорогу, тому що скоро очікується потік машин". Замість того, щоб взяти участь у співфінансуванні ремонту доріг, які їх фури і розбивають", - обурився Юрій Степанець.

Олександр Сєнкевич також сказав, що будуть встановлені вагові комплекси на в'їздах в місто:

Вагові комплекси нам потрібні і тому, що наші мости вже багато років знаходяться в аварійному стані, на деяких опорах вже вилізли металеві конструкції. Потрібно зважувати транспорт, ми не можемо дозволяти собі запускати в місто перевантажені фури. Бояться корупції - будемо встановлювати камеру відеоспостереження, залучати активістів, ну а нова поліція, я сподіваюся, відпрацює нормально, без корупційної складової.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв