ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська влада обіцяє провести конкурс перевізників до травня

Виконком міської ради затвердив перелік об’єктів для проведення конкурсів по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах
Depo.Миколаїв
11 квітня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївська влада обіцяє провести конкурс перевізників до травня
Миколаївська влада обіцяє провести конкурс перевізників до травня

До травня у Миколаєві мають провести конкурси по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

11 квітня виконком міської ради затвердив перелік об’єктів для проведення конкурсів по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради.

Як поінформував В’ячеслав Кащенюк, начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України за №1081 конкурс треба провести до травня. Якщо цього не зробити, надалі перевезення будуть здійснюватися незаконно.

Окрім переліку маршрутів, затверджено персональний склад конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконавчий комітет Миколаївської міської ради. Головою конкурсного комітету є заступник міського голови Юрій Степанець. Також до нього увійшли представники міськвиконкому, профспілок автомобілістів, спілки інвалідів, Національної поліції України, Укртрансбезпеки.

До об’єктів конкурсу увійшли наступні маршрути.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв