Миколаївська влада обіцяє провести конкурс перевізників до травня

Виконком міської ради затвердив перелік об’єктів для проведення конкурсів по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах

До травня у Миколаєві мають провести конкурси по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

11 квітня виконком міської ради затвердив перелік об’єктів для проведення конкурсів по визначенню автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради.

Як поінформував В’ячеслав Кащенюк, начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України за №1081 конкурс треба провести до травня. Якщо цього не зробити, надалі перевезення будуть здійснюватися незаконно.

Окрім переліку маршрутів, затверджено персональний склад конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконавчий комітет Миколаївської міської ради. Головою конкурсного комітету є заступник міського голови Юрій Степанець. Також до нього увійшли представники міськвиконкому, профспілок автомобілістів, спілки інвалідів, Національної поліції України, Укртрансбезпеки.

До об’єктів конкурсу увійшли наступні маршрути.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв