Миколаївська прокуратура вимагає екстрадиції на Росію підозрюваного у важких злочинах

У лютому минулого року подільників злочинця засудили до 15 років позбавлення волі, ще один переховується в іншій країні
Depo.Миколаїв
29 вересня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївська прокуратура вимагає екстрадиції на Росію підозрюваного у важких злочинах
Миколаївська прокуратура вимагає екстрадиції на Росію підозрюваного у важких злочинах

Прокуратурою Миколаївської області скеровано клопотання до компетентних органів Російської Федерації про екстрадицію громадянина України, який майже два роки переховується від покарання за вчинення ряду тяжких злочинів на території області. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Лише за ініціативи правоохоронних органів області та за орієнтуванням Укрбюро Інтерполу вказаного громадянина затримано на території Російської Федерації. "Органом досудового розслідування останній підозрюється у вчиненні в листопаді 2013 року за попередньою змовою з групою осіб ряду особливо тяжких злочинів, а саме незаконного заволодіння транспортним засобом, поєднаного із застосуванням насильства до потерпілого, захопленні заручника, розбої та умисному вбивстві за обтяжуючих обставин", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у лютому 2015 року його співучасники за скоєння вказаних злочинів вже засуджені до 15 років позбавлення волі. У своєму клопотанні прокуратура наполягає на його видачі українській стороні для притягнення до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє "Преступности. Нет", мова йде про вбивство бізнесмена Юрія Федченко. У 2013 році підприємець зник безвісти, але незабаром знайшли його згорілий автомобіль "Honda CR-V". У його багажнику виявили тіло вбитого бізнесмена Федченко. Тоді затримали тільки двох підозрюваних у вбивстві бізнесмена, які на допитах заявили, що мотивом скоєння злочину було бажання заволодіти мільйоном гривень, і нікого вбивати при цьому вони не планували.

Суд двічі розглядав цю справу і в підсумку Ленінський районний суд Миколаєва засудив двох подільників до 15 років ув'язнення з конфіскацією всього належного їм майна. З вироку суду було ясно, що з злочинцями був і третій співучасник. Саме його затримали в РФ і тепер вимагають екстрадувати в Україну.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв