Миколаївська поліція вирішила помирити агробарона Корнацького з "Партнер-Агро"

Дві аграрні компанії в черговий раз не можуть поділити врожай, поліція побоюється, що може дійти до сутичок
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
Миколаївська поліція вирішила помирити агробарона Корнацького з "Партнер-Агро"
Миколаївська поліція вирішила помирити агробарона Корнацького з "Партнер-Агро"

Правоохоронці пропонують керівництву агрофірм вирішити у законний спосіб проблеми спірного земельного питання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Дізнавшись про можливість виникнення конфліктних ситуацій у частині господарських спорів, головний поліцейський Миколаївської області полковник поліції Юрій Мороз запросив очільників двох підприємств: "Агрофірма Корнацьких" та "Партнер-Агро", зустрітися "за круглим столом". Про можливі наслідки та запланований захід повідомлено до державної адміністрації та прокуратури Первомайського району.

З метою недопущення розвитку конфлікту та попередження настання його тяжких наслідків, керівництвом ГУНП в Миколаївській області було прийнято рішення про проведення зазначеної робочої зустрічі.

Раніше вже неодноразово правоохоронці попереджали про існуючу адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконне втручання у діяльність будь-якої структури та вчинення інших неправомірних дій, але бажаних результатів це не надавало.

Поліція в черговий раз звертається із закликом – вирішувати питання по відстоюванню своїх інтересів виключно у правовій цивілізованій формі. У іншому випадку правоохоронці вживатимуть заходів реагування згідно з вимогами чинного законодавства.

Головне завдання правоохоронців – не допустити порушень громадського порядку, прав та свобод громадян. І поліція Миколаївської області готова на належному рівні захистити кожну людину.
Відділ комунікації поліції

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв