Миколаївська поліція продовжує кримінальну справу за фактом загибелі фотографа

Правоохоронці підтвердили особу чоловіка, якого знайшли рятувальники поблизу села Велика Корениха
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївська поліція продовжує кримінальну справу за фактом загибелі фотографа
Миколаївська поліція продовжує кримінальну справу за фактом загибелі фотографа

У поліції Миколаєва підтвердили, що загиблий чоловік, якого знайшли у Південному Бузі, є зниклим під час регати фотографом Юрієм Пєршиним. Про це Depo.Миколаїв

Правоохоронці повідомили, що тіло знайшли поблизу с. Велика Корениха. Особу загиблого встановили: ним виявився 48-річний миколаївський фотограф, який 8 жовтня впав з яхти під час участі у регаті.

Для встановлення остаточної причини смерті тіло померлого направили на проведення судово-медичної експертизи. За порушення правил безпеки руху водного транспорту розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3. ст.276 КК України "Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного".  За нею "світить" позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років. Встановлюються обставини та причини, за яких настала смерть людини.

Як стало відомо, прощання з Юрієм Пєршиним відбудеться завтра, 25 жовтня, о 12:00 у ритуальній залі бюро СМЕ на вул. Великій Морській та 1-й Слобідській.

Нагадаємо, що 8 жовтня відомий миколаївський фотограф Юрій Першин впав за борт яхти "Адмірал" під час регати "Кубок О.І. Суецького". Як стало відомо, про цю регату рятувальників не попередили.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв