Миколаївська ОДА оплатить відпустку підсудному "Аладдіну"

Через недогляд прокурорів Романчук примудрився піти у відпустку і отримати відпускні
Depo.Миколаїв
7 жовтня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua
Миколаївська ОДА оплатить відпустку підсудному "Аладдіну"
Миколаївська ОДА оплатить відпустку підсудному "Аладдіну"

Перший заступник голови Миколаївської обладміністрації Микола Романчук, який був затриманий в червні 2016 року за підозрою в отриманні хабара в розмірі 90 тис. доларів, не звільнений, а відсторонений, а в минулому місяці і взагалі перебував у плановій відпустці. Про це йдеться у відповіді в.о. губернатора В'ячеслава Боня на офіційний запит, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".
 
Так, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 5 вересня 2016 року № 299рк "Про відпустку Романчука Н.П." у вересні 2016 року Романчуку була нарахована заробітна плата за 52 календарних дня щорічної чергової відпустки в сумі 12057,24 грн. У цей період Романчук як підсудний, вже брав участь в судових засідання за пред'явленим йому обвинуваченням в отриманні хабара.
 
Однак уже в жовтні у зв'язку з рішення суду про відсторонення Романчука з посади був проведений перерахунок, в результаті якого віце-губернатора змусили повернути 6724,23 грн.

"Станом на теперішній час Романчук Н.П. відсторонений від посади на підставі рішення Центрального районного суду м.Миколаєва до 27 листопада 2016 року", - сказано у відповіді.

Тобто, про звільнення мова не йде - Романчук тільки відсторонений. А через недогляд прокурорів, які не пред'явили вчасно клопотання про відсторонення його від посади, навіть примудрився піти у відпустку і отримати відпускні.

Повну хроніку судових засідань по справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Миколаївська ОДА оплатить відпустку підсудному "Аладдіну" - фото 1

Миколаївська ОДА оплатить відпустку підсудному "Аладдіну" - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв