Миколаївська ОДА оголосила претендентів на місце заступника Мерікова

В області випробують пілотний проект конкурсного відбору заступника голови ОДА з децентралізації
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївська ОДА оголосила претендентів на місце заступника Мерікова
Миколаївська ОДА оголосила претендентів на місце заступника Мерікова

Сьогодні, 13 червня, було проведено одразу два етапи конкурсного відбору на посаду заступника голови облдержадміністрації – тестове опитування та ситуаційні вправи. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Конкурс на посаду заступника голови Миколаївської облдержадміністрації відбувається вперше в Україні за новими вимогами Закону України "Про державну службу" і за словами Вадима Мерікова, відбір має пройти максимально публічно:

"Зараз Миколаївщина – пілотний регіон і вся Україна спостерігає і буде переймати наш досвід. Наше завдання, аби відбір відбувся максимально відкрито та прозоро. Запрошуємо громадськість до публічних обговорень мого заступника з питань децентралізації, яке відбудеться вже наприкінці цього місяця", - зазначив голова ОДА.

На проходження конкурсу зареєструвалися та подали документи 10 кандидатур: Ольга Бадалова, Валентин Бойко, Олексій Дяченко, Тарас Колесник, Юрій Ліновський, Юрій Мельник, Тимур Михайловський, Олена Павловська, Ольга Степанова, Володимир Токар. Претенденти мали відповісти на 40 тестових онлайн-запитань та розв'язати ситуаційні вправи від Національного агентства України з питань державної служби.

За результатами тестування, один кандидат – Юрій Ліновський не набрав достатньої кількості балів і вибув з конкурсного відбору. Після успішного проходження етапів, на кандидатів чекає співбесіда з конкурсною комісією.

Раніше повідомлялося, що на посаду з децентралізації претендував екс-мер Юрій Гранатуров. Але у списку претендетів його прізвища немає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв