Миколаївська "могилянка" хоче забрати недобудову, де розбився хлопчик

Виш хоче перетворити недобудовану лікарню з трагічною славою на університетську клініку
Depo.Миколаїв
9 червня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua
Миколаївська "могилянка" хоче забрати недобудову, де розбився  хлопчик
Миколаївська "могилянка" хоче забрати недобудову, де розбився хлопчик

На сессії Миколаївської міськради, яка стартувала сьогодні, 9 червня, постало питання про недобудову у центрі міста, в якій в черговий раз стався трагічний випадок. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

"Опоблоківець" Ігор Копійка запропонував доповісти начальнику управління комунальної власності щодо питання недобудованної будівлі на вулиці 3-ї Слобідській. Нагадаємо, що вчора там розбився насмерть 12-річний хлопчик, що хотів продемонструвати друзям акробатичний трюк. Будівля із трагічною славою знаходиться на балансі міста і її мають охороняти.

Начальнику управління комунальної власності дали час підготуватися. А поки виступив ректор Чорноморського державного університету імені Петра Могили Леонід Клименко. Він нагадав, що виш відкривав нову спеціальність "Медицина" і за три роки студентам знадобиться університетська клініка. Клименко звернувся до міськради, щоб університету передали на баланас недобудову на 3-й Слобідській, яку і перетворять на базу для практики студентів-медиків. Вона і мала б стали за проектом лікарнею, проте будівництво "заморозилося".

Слід додати, що недобудова має трагічну славу. У 2012 році в ній знайшли Оксану Макар, яку підпалили троє гвалтівників. У 2015 році в підвалі цього недобудованого будинку співробітники міліції виявили труп чоловіка, який пролежав там близько півроку.

Поки депутати прийняли до відома слова Клименка. Рішення розглядатимуть після виступу начальника управління комунальної власності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв