Миколаївська команда виборола "срібло" на чемпіонаті України з кросу

Змагалися за перемогу близько трьохсот спортсменів

Миколаївська команда виборола "срібло" н…

У Цюрупінську 24-25 відбувся чемпіонат України з кросу. Миколаївська команда посіла на змаганнях друге місце. Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики України, повідомляє Depo.Миколаїв.

Близько трьохсот атлетів з 20 регіонів України взяли участь в чемпіонаті України з кросу. Організатори привертають особливу увагу до траси. Вона була дуже важкою – підйоми, спуски, піщаний грунт. На відміну від інших деяких змагань з кросу, коли атлети змагаються чи на асфальті, чи на гладенькому рельєфі, у Цюрюпінську лише підготовлені атлети могли показати результат.

У командному заліку миколаївські спортсмени набрали 305 балів, що дало їм друге місце. Обігнали наших кросменів представники Хмельницької області, а третіми стали харків'яни.