Миколаївщину віднесли до областей з ймовірним рівнем терористичної загрози

СБУ встановила в країні чотири рівні загрози через загострення ситуації в Криму
Depo.Миколаїв
13 серпня 2016 17:24
ФОТО: depo.ua
Миколаївщину віднесли до областей з ймовірним рівнем терористичної загрози
Миколаївщину віднесли до областей з ймовірним рівнем терористичної загрози

У зв'язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення АТО СБУ встановила чотири рівні терористичних загроз в регіонах України. Миколаївська область - у "жовтому" секторі (ймовірна загроза). Про це йдеться на сайті СБУ, повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з вимогами пункту вісім постанови Кабміну 18.02.2016 № 92, Служба безпеки України встановила такі рівні  терористичних загроз в областях: "червоний" – Донецька та Луганська області, АР Крим. "Жовтий" - Миколаївська, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області, "синій" – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ. Так "сірий" – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

Згідно з постановою, "сірий" рівень оцінюється як можлива загроза - за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту. "Синій" - потенційна загроза - за наявності інформації, що потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту. "Жовтий", встановлений на Миколаївщині, оцінюється як ймовірна загроза - за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до вчинення терористичного акту. Та "червоний" - реальна загроза - у разі вчинення терористичного акту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв