Миколаївщині виділили близько 3 млн на проведення виборів в нових тергромадах

Обрати очільників адміністрацій та депутатів вперше належить у 19 об'єднаннях за децентралізацію
Depo.Миколаїв
26 жовтня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївщині виділили близько 3 млн на проведення виборів в нових тергромадах
Миколаївщині виділили близько 3 млн на проведення виборів в нових тергромадах

На проведення перших виборів в об'єднаних територіальних громадах Миколаївська область отримає 3 мільйони 141 тисяч 200 гривень. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі громадянської мережі "Опора".

Центральна виборча комісія затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 та 18 грудня.

Найбільше коштів Миколаївщині, а саме 420 тисяч гривень, виділили на вибори депутатів Баштанської міської ради Баштанської міської об'єднаної територіальної громади та мера. Найменше - 79 тисяч гривень - на вибори депутатів Бузької сільської ради Бузької сільської об'єднаної територіальної громади та сільського голови.

Крім того, згідно з постановами ЦВК, 11,6 тисяч направлять до бюджету Миколаївської ОДА на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень. 

11 та 18 грудня пройдуть перші вибори в 19 Миколаївської області. Згідно з календарним планом Центральної виборчої комісії, виборчий процес розпочався 22 жовтня для виборів, які відбудуться 11 грудня, та розпочнеться 29 жовтня для виборів в об'єднаних тергромадах, що проведуть 18 грудня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв