Миколаївщині може "перепасти" пересувний ваговий комплекс

Шукати кошти на встановлення стаціонарних вагів буде облрада
Depo.Миколаїв
17 серпня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua
Миколаївщині може "перепасти" пересувний ваговий комплекс
Миколаївщині може "перепасти" пересувний ваговий комплекс

Мінінфраструктури домовилося з Миколаївською облрадою, щоб остання "намагалася знайти кошти" для закупівлі стаціонарних вагових комплексів. Також передбачається, що області "перепадуть" і пересувні. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів під час робочої поїздки на Миколаївщину, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами міністра, він радий, що автодор дотримався обіцянки і наразі працює два вагових комплекси в області. Нагадаємо, що ваги встановили на трасах "Одеса - Мелітополь - Новоозавоськ" та "Ульянівка - Миколаїв". Миколаївщині можливо дістануться ще пересувні комплекси:

"Зрозумійте, у нас в Україні їх (вагових комплекси - ред.) всього 24... Я сподіваюся, що з кінця року ми закупимо пересувні комплекси. Вони будуть в більшій мірі в Миколаївській області. Крім того, ми домовилися з керівництвом облради, що вона намагатиметься знайти кошти на закупівлю стаціонарних комплексів, які є ключовим питанням у вирішенні цієї проблеми", - сказав Омелян.

Міністр також зазначив, що наступного тижня направлять комісії у Полтавську, Одеську та Миколаївську облась, щоб з'ясувати реальні причини, чому ремонт доріг просувається так повільно, та здійснити кадрові перестановки. "Мені шкода, що так сталося, тому що хотілося, щоб роботи були виконані", - зазначив Омелян.

Раніше повідомлялося, що Омелян назвав Миколаївщину аутсайдером в ремонті доріг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв