ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївщина збирається виділити ще 20 мільйонів з облбюджету на дороги

Область хоче також приєднатися до пілотного проекту з перерозподілу митного збору на ремонт доріг
Depo.Миколаїв
27 березня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина збирається виділити ще 20 мільйонів з облбюджету на дороги
Миколаївщина збирається виділити ще 20 мільйонів з облбюджету на дороги

Голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков зустрівся з миколаївськими нардепами щодо фінансування та ремонту доріг. За словами Мерікова, з обласного бюджету заплановано виділити ще 20 млн грн на дороги, а також проводиться аналіз бюджетів районів, сіл, міст. Буде визначено план дорожніх робіт в рамках співфінансування. Серед найпроблемніших ділянок, крім Н-11 і Н-14, також Очаківський і Березанський, Снігурівський та Київський напрямки. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Меріков акцентував увагу на важливості включення Миколаївської області в пілотний проект щодо перерозподілу митного збору. Нагадаємо, що законопроект вже внесений на розгляд Парламенту. Для участі Миколаївщини потрібна підтримка нардепів: "Якщо ми будемо включені в експеримент, то у нас досить не погана перспектива вже на місцевому рівні по ремонту доріг як державного, так і місцевого значення, що для нас дуже важливо. За два місяці регіональною митницею план перевиконано на 55,3%, відповідно ці кошти можуть бути спрямовані на ремонт доріг", - сказав Меріков.

Голова ОДА також зазначив, що у Миколаєві розробили оптимізовану схему великовантажного транспорту через місто. Аналогічне рішення може бути прийнято в місті Очакові, але неможливо реалізувати в Вознесенську, Первомайську через відсутність об'їзних доріг.

Крім того, в ОДА розраховують на кошти держфонду соціально-економічного розвитку регіонів, який планує перерозподілити 1,9 млрд грн, що можуть піти на ремот доріг загального користування. На бюджетному комітеті розглядатимуть фінансові паспорта областей, тому нардепів просять відстоювати інтереси Миколаївщини. ОДА підготувала звернення на Мінрегіон і бюджетний комітет Верховної Ради України.

Нагадаємо, що страйкарі погодилися розблокувати трасу Н-11 "Миколаїв-Дніпропетровськ".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв