ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївщина вперше візьме участь у Міжнародній туристичній виставці

З 30 березня по 1 квітня в Києві пройде міжнародна туристична виставка UITT "Україна - Подорожі та Туризм"
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина вперше візьме участь у Міжнародній туристичній виставці
Миколаївщина вперше візьме участь у Міжнародній туристичній виставці

Миколаївщина вперше візьме участь у Міжнародній туристичній виставці. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська. За її словами, з 30 березня по 1 квітня в Києві пройде міжнародна туристична виставка UITT "Україна - Подорожі та Туризм" на якій буде представлено стенд Миколаївської області, передає Depo.Миколаїв.

"За ініціативи облдержадміністрації, наша область вперше готується взяти участь у такій масштабній виставці. Для нас - це вдала можливість представити туристичний продукт Миколаївщини на міжнародному рівні, прорекламувати туристичний потенціал області перед туристами, інвесторами. Всі три дня буде проводитися презентація – Національних та Регіональних ландшафтних парків, заповідників, морського узбережжя, розважальної інфраструктури, місць відпочинку, промислового потенціалу та багато іншого", - розповіла Оксана Янішевська.

За словами заступника голови облдержадміністрації у виставці будуть приймати участь близько 15 областей України, від нашої - підготовлений презентаційний матеріал, роздаткова продукція у вигляді буклетів, книжок, листівок, календарів. Підготовка до виставки проходила за допомогою і консультаціями Офісу розвитку Миколаївщини за позабюджетні кошти.

"Щороку на виставках такого масштабу туристичні оператори обирають найцікавіший та найактуальніший національний туристичний продукт для представлення його на внутрішньому та міжнародному ринку. І нам дійсно є що показати!", - додала Оксана Янішевська.

Виставка UITT 2016 "Україна - Подорожі та Туризм" - важлива подія туристичної галузі України, яка традиційно проходить наприкінці березня. Протягом трьох днів тут збираються туристичні оператори, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться наукові семінари, освітні програми та конференції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв