Миколаївщина "відзначилася" за кількістю дезертирств в південному регіоні

На область припадає 40% самовільних залишень частин, дезертирств і ухилення від служби
Depo.Миколаїв
22 жовтня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина "відзначилася" за кількістю дезертирств в південному регіоні
Миколаївщина "відзначилася" за кількістю дезертирств в південному регіоні

Військова прокуратура Південного регіону відзвітувала за дев'ять місяців роботи. На Миколаївщині за цей час зафіксовано найбільше випадків дезертирства, хоч в цілому показники у регіоні зменшилися. Про це йдеться на сайті військової прокуратури, повідомляє Depo.Миколаїв.

Прокуратура звітує про зменшення чисельності військових злочинів: з початку року розлідували 3397 кримінальних проваджень, минулого року - 10013. "Структуру злочинності та її динаміку характеризує зменшення на 75,4% чисельності військових злочинів, що становить 968 випадків проти 6628 минулого року", - йдеться в повідомленні.

За дев'ять місцяців цього року за даними ЄРДР значно знизилася кількість кримінальних проваджень за фактами самовільного залишення військової частини, вчинення дезертирства або ухилення від військової служби (ст.ст. 407-409 КК України). У цьому році кількість зареєстрованих злочинів становить 783, тоді як в минулому році - 6351.

Проте Миколаївщина за такими провадженнями "відзначилася": найбільше вказаних правопорушень зареєстровано у Миколаївському (313, або 40%), Одеському (110, або 14%), Дніпропетровському (98, або 12,5%) та Криворізькому (93, або 12%) гарнізонах.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв