Миколаївщина передбачила 3,5 мільйони гривень для виплат ветеранам

До Дня перемоги 875 ветеранів отримають по дві тисячі гривень
Depo.Миколаїв
20 квітня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина передбачила 3,5 мільйони гривень для виплат ветеранам
Миколаївщина передбачила 3,5 мільйони гривень для виплат ветеранам

Виплати ветеранам до 9 травня з обласного бюджету зросли. Цьогоріч учасники Другої світової отримають по дві тисячі гривень. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Як зазначила заступник голови ОДА Оксана Янішевська, цього року ветерани Другої світової війни до 9 травня та Дня визволення України отримають по дві тисячі гривень з обласного бюджету. Такі виплати передбачені і міськими, і районними бюджетами. В деяких міських бюджетах закладено аналогічна сума – дві тисячі гривень, в деяких сума менша. 

За словами Янішевської, в обласному бюджеті на виплати до цих визначних дат передбачено 3,5 млн грн для 875 ветеранів Другої світової війни. Крім того, Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" ветеранам війни також передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги з держаного бюджету. Планується, що її отримають понад 30 тисяч ветеранів які проживають на території Миколаївської області на загальну суму 21,3 млн грн.

Всі виплати до Дня Перемоги будуть завершені до 5 травня поточного року. Крім того, в рамках Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота", в рамках якої до Дня Чорнобильської трагедії громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1-ї категорії та дітям-інвалідам, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, а це 327 осіб, за рахунок коштів обласного бюджету вже надано одноразову матеріальну допомогу у розмірі 1,5 тис. грн на загальну суму 490,5 тис. грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв