Миколаївщина отримала першу партію вакцини проти кору, паротиту та краснухи

Вакцини вистачить для щеплень протягом трьох місяців
Depo.Миколаїв
9 травня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина отримала першу партію вакцини проти кору, паротиту та краснухи
Миколаївщина отримала першу партію вакцини проти кору, паротиту та краснухи

Перша партія вакцини проти кору, краснухи, паротиту (КПК), закупленої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за державні кошти, розвозиться регіонами України. 277 тисяч доз вакцин розподілено пропорційно від потреби по закладам охорони здоров'я усіх областей. Про це йдеться на сайті МОЗ, повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з інформацією, наданою структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних державної адміністрації та м. Києва, вакцину КПК отримали Одеська, Миколаївська, Житомирська, Рівненська, Вінницька, Хмельницька, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Волинська та Тернопільська, Київська області та м. Київ. З наступного тижня вакцину можна буде використовувати для проведення планових щеплень. Цієї кількості має вистачити для вакцинації дітей протягом трьох місяців.

Нагадаємо, це перша поставка даної вакцини, закупленої за кошти Державного бюджету України на 2015 рік. Інша частина закупленої вакцини КПК надходитиме протягом найближчих місяців. Загальна кількість закупленої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) вакцини КПК складає понад мільйон доз.

"Всесвітня організація охорони здоров'я з метою пришвидшення реєстрації за спрощеною процедурою надає звіти оцінки по прекваліфікації вакцин БЦЖ, для профілактики дифтерії і правця, кашлюку, сказу, гепатиту В, які закуповуються через ЮНІСЕФ, що дасть змогу отримати ці вакцини вже наприкінці травня — на початку червня", — зазначив заступник Міністра охорони здоров'я України Ігор Перегінець.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв