ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївець намагався продати позашляховик з підробними документами

Продавець запевняв, що як з автомобілем, так й з документами все гаразд
Depo.Миколаїв
15 березня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївець намагався продати позашляховик з підробними документами
Миколаївець намагався продати позашляховик з підробними документами

Два прицепи, що перебували в розшуку та підроблені ідентифікаційні номери шасі в Nissan Patrol – виявлено працівниками сервісних центрів та експертної служби під час реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

В м. Первомайськ до територіального сервісного центру звернувся місцевий житель з метою зняти з обліку легковий причеп ПА 004. Проте, перевіривши по інформаційним базам, працівники сервісного центру відмовили відвідувачу - даний причеп з серпня 2015 року перебував в розшуку.

Подібний факт було виявлено й в обласному центрі. Так, аби зареєструвати причеп ПВ 01Б1 громадянин надав всі необхідні документи адміністратору сервісного центру проте в отриманні адміністративної послуги було відмовлено – даний причеп з липня 2015 року розшукувався працівниками Березанського відділу поліції, як викрадений.

Також в обласному центрі працівники сервісного центру спільно з експертами вберегли покупців з західного регіону України придбати Nissan Patrol 1994 року випуску. З самого ранку продавець з автівкою чекав на приїзд своїх покупців. При зустрічі він запевняв, що як з автомобілем, так й з документами все гаразд. Проте ці слова суперечили висновку експертного дослідження транспортного засобу. Як показала експертиза, ідентифікаційний номер шасі має підробку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв