Миколаїв приєднався до Норвезько-Української торгово-промислової палати

Амунд Міклебуст, керуючий директор NUCC, вручив символічну табличку меру міста Олександру Сєнкевичу
Depo.Миколаїв
2 червня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
Миколаїв приєднався до Норвезько-Української торгово-промислової палати
Миколаїв приєднався до Норвезько-Української торгово-промислової палати

Миколаївська міська рада стала членом Норвезько-Української торгово-промислової палати (NUCC). Про це стало відомо в ході другого науково-практичного симпозіуму "Норвезько-українське співробітництво: освіта, дослідження та бізнес", який сьогодні, 2 червня, проходить на базі Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Амунд Міклебуст, керуючий директор NUCC, вручив символічну табличку меру міста Олександру Сєнкевичу, зазначивши, що це дуже важливий крок у напрямку подальшої співпраці.

Миколаївський міський голова переконаний, що для Миколаєва такі зустрічі, як сьогодні, приносять велику користь, адже для нашого міста дуже важливо бути відкритим для всього світу. Це стосується не тільки економічного співробітництва. Можливо, культурна взаємодія навіть більш важлива, вважає мер.

Олександр Сєнкевич додав, що завдяки членству в NUCC у Миколаєва з'явиться більше цікавих проектів, які послужать для розвитку міста і зроблять його кращим.

Також до Норвезько-Української торгово-промислової палати приєднався Чорноморський державний університет ім. Петра Могили.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв, ТПП