Миколаїв приєднається до Міжнародного дня йоги

Заняття відбуватимуться у три блоки: ранковий, денний і вечерній
Depo.Миколаїв
17 червня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Миколаїв приєднається до Міжнародного дня йоги
Миколаїв приєднається до Міжнародного дня йоги

У понеділок, 20 червня, в Україні вихідний після Трійці. Миколаївці мають шанс провести його з користю, приєднавшись до Міжнародного дня йоги. Про це пишуть організатори у соцмережах, повідомляє Depo.Миколаїв.

Святкування Міжнародного дня йоги за підтримки посольства Індії в Україні відбудеться 20 червня в Києві, Миколаєві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Чернігові, Черкасах, Полтаві, Маріуполі, Івано-Франківську.

Миколаївці зможуть потренуватися в парку Ліски. Ранковий блок стартує о 8:00 з комплексу вітання Сонця "Сурья Намаскар" для всіх (танцпол парку) й окремо для людей старшого віку (Йога 60+).

9:00 - 10.00 майстер-класи з йоги: реабілітаційна йога при остеохондрозі (Андрій Царьов, інструктор йоги, реабілітолог, психолог, школа йоги "Інсайт"), йога з партнером - шлях до гармонійніх стосункiв (подружжя Ярослав и Любов Тарутини, йога-центр "Намасте"), від гнучкого тіла до гнучкого розуму (Сергій Колесников, йога-клуб "Садхана"), удана йога (Лариса Фомченко (Потьомкіна), йога-студія "Fly"), силові йога (Віталій Дмитрук, школа йоги "Інсайт").

10:00-11:00 майстер-класи з йоги: для дітей (Андрій Царьов, школа йоги "Інсайт"), йога для вагітних (Інна Бредихина, Олена Безгінова, школа йоги "Інсайт"), хатха йога (Дмитро Рогоза, школа йоги "Інсайт"), йога для жінок, лікувально-оздоровча практика (Ольга Снежина, Фітнес-клуб Наталі Завірюхи), робота ніг в позах стоячи, йога Айенгара (Анна Барибал, Центр гарячої йоги "Yoga Hot"), подолання страхів. Розвиток довіри через факро йогу.

11:15 - виступ колектівів індійськіх танців: "Інсайт", "Бхарат". З 9: до 12:00 в альтанці для шахів: "Доброскоп", який проведе Всесвітній духовний університет "Брахма Кумарис", аквагрим, малюнки на асфальті "Йога очима дітей".

Денний блок триватиме з 13:00 до 19:00 - в парку "Ліски" відбуватимуться щогодинні заняття з хатха йоги. На 13:30-17:00 заплановано лекції про йогу: індійська йога як інструмент пізнання світу (Сергій Колесников, йога-клуб "Садхана"), йога та наше місто (Лариса Фомченко (Потьомкіна), йога-студія "Fly"), правильне дихання - запорука здоров'я і довголіття (Любов Тарутина, йога-центр "Намасте").

Вечірній блок: 19:00-21:00 - комплекс йоги Аенгара, медітація.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв