Миколаїв повністю закрили для фур

Заборона на в'їзд на територію міста вантажівок триватиме декілька діб
Depo.Миколаїв
15 липня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
Миколаїв повністю закрили для фур
Миколаїв повністю закрили для фур

Нещодавно Миколаїв заполонили перевантажені фури. Вони значно ускладнюють рух по головних магністралях міста для громадського та приватного транспорту, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаїв повністю закрили для фур - фото 1

У зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалась у місті, сьогодні було прийнято рішення про закриття Миколаєва для вантажівок. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Євген Воловий:

Миколаїв повністю закрили для фур - фото 2

"У зв'язку з небувалим напливом фур в місті, які провокують транспортний колапс міської інфраструктури, а також несуть безпосередню загрозу мостам (Інгульський, Варварівський, Шірокобальский), які ще з 2008р знаходяться в аварійному стані, що в свою чергу може викликати техногенну катастрофу для міста в будь-який момент. А також у зв'язку з тим фактом, що більша частина підприємств море-господарського комплексу абсолютно халатно поставилася до диспетчеризації своїх вантажних потоків. Сьогодні вранці за дорученням Олександр Сєнкевич було проведено екстрену нараду... та прийнято рішення повністю закрити місто (як мінімум на кілька діб), для того, щоб нормалізувати кількість фур в межах міста, і зменшити чергу на Богоявленському проспекті до осудних розмірів". 

Миколаїв повністю закрили для фур - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв